Akcesoria piłkarskie

Oferty Lidla są ponownie dostępne. Duże obniżki cen trwają tylko do soboty

Przeanalizowaliśmy najświeższą gazetkę promocyjną Lidla! W dniach od 6 do 8 lipca klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych obniżek cen na produkty takie jak soki, lody, masło, kiełbasa śląska czy maliny.

Promocje Tygodnia

Od czwartku do soboty trwa promocja "3 za 2" na soki chłodzone marki Solevita. Aby skorzystać z tej oferty, należy aktywować kupon w aplikacji. Można dowolnie mieszać produkty. Podobną promocję Lidl wprowadził na kaszę i ryż marki Kuchnialidla.pl - także 3 opakowania są dostępne w cenie 2. W czwartek, 6 lipca, klienci mogą nabyć masło ekstra Pilos taniej - za 3,45 zł za sztukę przy zakupie 3 sztuk. Aby skorzystać z promocji, konieczne jest aktywowanie kuponu. Natomiast w piątek, 7 lipca, kiełbasa śląska marki Pikok będzie dostępna w promocyjnej cenie 5,45 zł za opakowanie przy zakupie 2 opakowań. Aktywacja kuponu jest również tutaj niezbędna.

Duże Obniżki na Mięsa

W lipcu Lidl oferuje klientom duże obniżki cen mięsa. Filet z piersi kurczaka kosztuje 17,99 zł/kg, ale można go kupić tylko w ilości do 3 kg na paragon, za każdy kolejny kilogram trzeba zapłacić 23,90 zł/kg. W supercenie dostępny jest również boczek bez kości za 12,99 zł/kg oraz filet z piersi indyka za 19,99 zł/kg. Od czwartku do soboty klienci Lidla mogą kupić mięso na grilla taniej (60 proc. taniej drugi, tańszy produkt). Aby skorzystać z promocji, trzeba aktywować kupon. Promocją objęte zostały również kabanosy Tarczyński, które można dowolnie mieszać. Drugi produkt jest dostępny za 1 zł.

Promocje na Napoje

Od 6 lipca czteropak napoju Coca-Cola jest tańszy, kosztując 6,49 zł za 1 butelkę w opakowaniu 4-pak. Od 6 do 8 lipca, przy zakupie dwóch 4-paków, wszystkie piwa Lech Free w puszce są tańsze o 40%. Klienci zapłacą jedynie 2 złote za butelkę piwa Perlenbacher Pils przy zakupie 18 sztuk. W supercenie dostępny jest również 8-pak piwa Carlsberg Pilsner, który kosztuje 2,69 zł za puszkę przy zakupie 8-paka.

Obniżki na Inne Produkty

W niższych cenach klienci Lidla mogą teraz kupić ręcznik papierowy za 9,99 zł za opakowanie (przy zakupie 2 opakowań), olej rzepakowy Polski za 6,49 zł za 1 opakowanie (przy zakupie 2 opakowań), kawę ziarnistą Pellini za 49,99 zł za 1 kg (1 opakowanie), tabletki do zmywarki Finish oraz wiele owoców i warzyw. Za kilogram polskich ogórków klienci zapłacą tylko 2,99 zł, za opakowanie 500 gram bobu - 7,99 zł, a za opakowanie 125 gram malin - 3,99 zł.

Tydzień Włoskiego Stylu

W dniach od 6 do 8 lipca Lidl oferuje również włoskie sery, takie jak Burrata (10,99 zł), Mascarpone z gorgonzolą (9,99 zł) oraz Scamorza (13,99 zł). Od czwartku dostępne są również w supercenach inne produkty, takie jak makarony, sosy, ciasto na pizzę czy włoskie antipasti.